«Қарақұм жалпы білім беретін мектеп" КММ
Мерекелік іс-шаралар

5 қыркүйек Ахмет Байтұрсынұлының туған күні.

Бүгін 5 қыркүйек Ахмет Байтұрсынұлының туған күні. Биылғы жыл Ахмет Байтұрсынұлының туғанына 150 жыл толуына орай, республика көлемінде аталып өтілетін болады.

Бүгін мектеп дәлізіне Ахмет Байтұрсынұлына арналған көрмелер жасақталып, қоңырауда оқушыларды Ахмет Байтұрсынұлының мысалдарын оқуға шақырылды. Сонымен қатар Ахметтің өмірбаяны мен мысалдарының аудиосы қоңырау уақыттарында жіберілді.

Сегодня, 5 сентября, день рождения Байтурсынова Ахмета. В этом году по случаю 150-летия со дня рождения Ахмета Байтурсынова будут отмечать праздник по всей Республике Казахстан.
В выставочном зале школы были устроены выставки, посвященные Ахмету Байтурсынову, а ученикам было предложено прочитать примеры Ахмета Байтурсынова. Кроме того, были озвучены аудиозаписи биографии Ахмета Байтурсынова.