«Қарақұм жалпы білім беретін мектеп" КММ

День: 07.08.2024

Жетістіктеріміз

Мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің “Арнайы педагогика” мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің түлегі Маратқызы Нұрай мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің “Арнайы педагогика” мамандығының грантына ие болды.Құттықтаймыз!

Жетістіктеріміз

Мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінің “Электр техникасы және энергетика ” мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің түлегі Сырымұлы Мәди мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінің “Электр техникасы және энергетика

Жетістіктеріміз

Мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінің «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау» мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің түлегі Нұрғалымқызы Асылалтын мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінің «Орыс тілі мен әдебиеті

Жетістіктеріміз

Мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Логистика және көлік академиясының  “Ақпараттық технологиялар» мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің түлегі Ізғали Бекарыс Нұрланұлы мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Логистика және көлік академиясының  “Ақпараттық технологиялар» мамандығының грантына ие болды.Құттықтаймыз!

Жетістіктеріміз

Мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық «Ақпараттық қауіпсіздік мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің үздік аттестат иегері Сыдик Елтай Серікұлы мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық «Ақпараттық қауіпсіздік мамандығының грантына ие

Жетістіктеріміз

“Ақпараттық технологиялар» мамандығының грантына ие болды.

Мектебіміздің түлегі Молдашев Шапағат Русланұлы мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде Алматы  қаласы Логистика және көлік академиясының  “Ақпараттық технологиялар» мамандығының грантына ие

Іс-шаралар

“Кадастр және жерге орналастыру»

Мектебіміздің түлегі Қаракесов Айбек Жұмабекұлы мемлекеттік грант конкурсы нәтижесінде  Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің “Кадастр және жерге орналастыру» мамандығының грантына